LAT  /   RUS  /  

Privātais kosmetoloģiskais salons VIP COMFORT

Privātais kosmetoloģiskais salons VIP COMFORT jau 14 gadus veiksmīgi strādā Latvijas tirgū, sniedzot premium klases kosmetoloģijas pakalpojumus, kas atbilst visaugstākajām klientu prasībām.

Salona VIP COMFORT speciālisti savā darbā izmanto labākos mūsdienu estētiskās medicīnas sasniegumus, piedāvājot jaunākās paaudzes aparatūru un profesionālo kosmētiku no vadošajiem Francijas, Monako, Itālijas un Vācijas ražotājiem.

Mēs piedāvājam pieredzējušu ārstu-kosmetologu, kā arī gerontologu, dermatologu un dietologu konsultācijas un individuālo programmu izstrādi, kā arī klienta nosūtīšanu uz tieši viņam nepieciešamajām procedūrām.

Mūsu darba galvenā koncepcija: ĀDA ir organisma spogulis, kas atspoguļo cilvēka fizisko un emocionālo stāvokli. Tikai ar kompleksu pieeju var sasniegt vēlamos ATJAUNINĀŠANAS rezultātus!
Salona kosmetoloģiskie pakalpojumi:RF-liftings
Neoperatīva sejas ādas pievilkšana (liftings). Ar šīs procedūras palīdzību kolagēna šķiedras sablīvējas un savelkas. Tiek sasniegts ādu atjaunojošs efekts.

Elektroporācija
Mezoterapija bez adatām – efektīvs sejas, kakla, dekoltē zonas, krūšu, roku ādas atjaunošanas, elastības un tvirtuma paaugstināšanas un ādas mitrināšanas paņēmiens. Klients šīs procedūras laikā nejūt sāpes, neiegūst traumas vai zemādas asins izplūdumus.
*Bez tam, mūsu salonā ir pieejamas arī mazinvazīvas estētiskās medicīnas procedūras: botulīna toksīna injekcijas, kontūrplastika 3D projekcijā, bioarmēšana ar hialuronskābi u.c. Visas procedūras veic tikai sertificēts speciālists, ārsts-dermatologs.

Krioplastika ar CRIODERM Monaco aparātu
Kriomezokosmētiskā sistēma ar atvēsināšanu. Metodika balstās uz absolūti jaunu, ekskluzīvi patentētu aktīvi darbojošos kriomezokosmētisko vielu koncepciju. Progresīva sejas un ķermeņa mezoterapijas procedūra. Atjaunot ādas tvirtumu un elastību, sniedz liftinga efektu un atjauno sejas un ķermeņa ādu. Stimulē kolagēna sintēzi ādā, uzlabo šūnu metabolismu, nostiprina asinsvadus, pastiprina mikrocirkulāciju, tādā veidā tiek sasniegts sejas un ķermeņa ādas plastiskās pievilkšanas efekts. Šī procedūra ir piemērota sejas, kakla, roku un ķermeņa ādai.

Kavitācija
Neoperatīva liposakcija. Likvidē lokālo lieko tauku slāņu nogulsnējumus, risina celulīta problēmu, modelē siluetu, pievelk audus ar liftinga efektu.

Vakuummasāža sejai un ķermenim
Veicina audu atjaunošanos, nostiprināšanos un nostiprina audu elastību un tvirtumu, limfodrenāžas stimulācija, novēršot „apelsīna miziņas” efektu, nostiprina asinsvadu sieniņas.

Presoterapija
Aktīvi iedarbojoties uz organisma limfātisko sistēmu, izvada lieko šķidrumu no organisma, mazina tūsku, kā arī izvada toksīnus.

Klasiskās sejas ādas un ķermeņa aprūpes programmas:
▪ Ādas ap acīm aprūpe
▪ Ādas mitrināšana un reģenerācija
▪ Krio-šūnu biotehnoloģija DNK aizsardzībai pret apkārtējās vides agresīvo iedarbību
▪ Audu struktūras atjaunošana (pirms un pēc menopauzes iestāšanās)
▪ Sejas ovāla modelēšana
▪ Ādas atjaunināšana un sejas krāsas izlīdzināšana
▪ Svara samazināšana un novājēšana

Visiem salona speciālistiem ir augstākā medicīniskā izglītība un teicama profesionālā kvalifikācija, kas ļauj apmierināt pat visprasīgāko klientu vēlmes.

Visas procedūras salonā tiek veiktas, izmantojot plaši augstākās klases kosmētiku Comfort Zone, kas izstrādāta, balstoties uz jaunākajiem sasniegumiem kosmetoloģijas jomā. Kosmētika Comfort Zone ir pierādījusi savu efektivitāti un tiek plaši izmantota starptautiskajos SPA salonos un viesnīcās.

Profesionāla klasisko skaistumkopšanas procedūru un jaunāko tehnoloģiju kombinācija ir reāla alternatīva plastiskajai ķirurģijai, nodrošinot acīmredzamu rezultātu jau pēc pirmās vizītes!

 

 

Skaistums - tas nav brīnums, bet rezultāts!

Kr. Barona iela 25-6, Rīga
Tālr. 29526712

Uzdot jautājumu:


Jūsu vārds un tālr.: